V termínu od 17.6. do 17.8. stěhujeme naši provozovnu do nových prostor. Během tohoto období může docházet ke zpoždění dodávek objednaného zboží. Každého zákazníka budeme individuálně kontaktovat a informovat o termínu dodání.

Doprava a platba

Pokud nakoupíte alespoň za 3500 Kč, máte poštovné a dobírku zdarma.

Balné ani jiné náklady neúčtujeme. 

 

E-LEN balík do ruky

Cena služby: 109,- Kč      Dobírka: 35,- Kč 

Doručení zásilky přímo na vámi uvedenou adresu dodání. Upozornění na zásilku vám přijde SMS a e-mailem. Balíček dorazí zpravidla do 48 hodin od odeslání ze skladu.

Uloženka - osobní odběr

Cena služby: 85,- Kč      Dobírka: 35,- Kč

Pro svůj balíček si můžete skočit sami do některého z odběrných míst - Uloženka. Při výběru dopravy stačí jen vybrat jedno z 428 výdejních míst, na které vám bude zásilka doručena. Při osobním odběru by měl být balíček připravený k vyzvednutí do 48 hodin po odeslání ze skladu. Než se pro svůj balíček vypravíte, počkejte na SMS a e-mail s potřebnými údaji pro vyzvednutí.

Česká pošta / Balík do ruky

Cena služby: 140,- Kč      Dobírka: 45,- Kč

Doručení zásilky přímo na vámi uvedenou adresu, dodání prostřednictvím České pošty. Upozornění na zásilku vám přijde SMS a e-mailem. Balíček dorazí zpravidla 1 - 3 pracovní dny po odeslání ze skladu. Možnost změny způsobu a místa doručení zásilky v průběhu doručování prostřednictvím služby Změna doručení on-line.

Česká pošta / Balík na poštu

Cena služby: 130,- Kč      Dobírka: 45,- Kč 

Adresát si volí poštu, na které bude balík připraven k vyzvednutí. Upozornění na zásilku vám přijde SMS a e-mailem. Balíček dorazí zpravidla 1 - 3 pracovní dny po odeslání ze skladu. Možnost změny způsobu a místa doručení zásilky v průběhu doručování prostřednictvím služby Změna doručení on-line.

Uloženka SK

Cena služby: 119,- Kč      Dobírka: 39,- Kč 

Služba pro zákazníky ze Slovenské republiky. Pro svůj balíček si můžete dojít sami do některého z odběrných míst - Uloženka SK. Než se pro svůj balíček vypravíte, počkejte na SMS a e-mail s potvrzením, že je pro vás připraven.

Slovenská pošta

Cena služby: 159,- Kč      Dobírka: 39,- Kč 

Služba SP určená pro zákazníky ze Slovenské republiky. Zásilky zasíláme na koncové adresy příjemců na území Slovenské republiky.

 

MOŽNOSTI PLATBY

Dobírka

Platba dobírkou při převzetí zásilky.

Dobírka E-LEN balík do ruky a Uloženka: 35,- Kč

Dobírka Česká Pošta 45,- Kč 

Dobírka Slovenská republika 39,- Kč 

 

Bankovní převod - zdarma

  • číslo našeho účtu je 2501253275 / 2010 (Fio banka, a.s.)
  • variabilní symbol je číslo Vaší objednávky
  • zboží začneme chystat, teprve až platba přijde na náš účet

 

 

Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.