Doprava a platba

Pokud nakoupíte alespoň za 3500 Kč, máte poštovné a dobírku prostřednictvím služeb ZÁSILKOVNA zdarma.

Balné ani jiné náklady neúčtujeme. 

 

Zboží expedujeme do tří dnů od přijmutí objednávky. Pokud není zboží vyrobeno na skladě, operativně došijeme, materiál máme skladem zpravidla vždy v dostatečném množství. V takovém případě expedujeme do 5 dnů od obdržení objednávky. Pokud by měl být termín delší budeme vás informovat e-mailem nebo telefonicky.

POKUD POTŘEBUJETE ZBOŽÍ DODAT EXPRESNĚ informujte nás a my se pokusíme proces expedice zboží urychlit. Jsme malá výrobní společnost a naše časové možnosti jsou omezeny, ale vždy se snažíme o maximální spokojenost našich zákazníků.

 

ZÁSILKOVNA - na adresu (kurýr)

Cena služby: 129,- Kč      Dobírka: 49,- Kč

Při nákupu nad 3 500,- Kč je tento způsob dopravy poskytován ZDARMA.

Doručení zásilky přímo na vámi uvedenou adresu dodání prostřednictvím služby Zásilkovna - Doručení na adresu. Upozornění na zásilku vám přijde SMS a e-mailem. Balíček dorazí zpravidla do 48 hodin od odeslání ze skladu. 

 

ZÁSILKOVNA - osobní odběr (výdejní místa Z-point)

Cena služby: 85,- Kč       Dobírka: 49,- Kč

Při nákupu nad 3 500,- Kč je tento způsob dopravy poskytován ZDARMA.

Pro svůj balíček si můžete skočit sami do některého z odběrných míst ZÁSILKOVNA (Z-point). Při výběru dopravy stačí jen vybrat jedno z téměř 3000 výdejních míst, na které vám bude zásilka doručena. Balíček by měl být připravený k vyzvednutí nejpozději do 48 hodin po odeslání ze skladu. Než se pro svůj balíček vypravíte, počkejte na SMS a e-mail s potvrzením, že je pro vás připraven.

 

ČESKÁ POŠTA / Balík do ruky

Cena služby: 159,- Kč      Dobírka: 49,- Kč

Doručení zásilky přímo na vámi uvedenou adresu, dodání prostřednictvím České pošty. Upozornění na zásilku vám přijde SMS a e-mailem. Balíček dorazí zpravidla 2 - 4 pracovní dny po odeslání ze skladu. Možnost změny způsobu a místa doručení zásilky v průběhu doručování prostřednictvím služby Změna doručení on-line.

 

ČESKÁ POŠTA / Balík na poštu

Cena služby: 139,- Kč      Dobírka: 49,- Kč

Doručení zásilky na vámi uvedenou pobočku České pošty, na které bude balík připraven k vyzvednutí. Upozornění na zásilku vám přijde SMS a e-mailem. Balíček by měl být připravený k vyzvednutí nejpozději do 48 hodin po odeslání ze skladu. Možnost změny způsobu a místa doručení zásilky v průběhu doručování prostřednictvím služby Změna doručení on-line.

 

SLOVENSKÁ POŠTA - do ruky

Cena služby: 169,- Kč      Dobírka: 55,- Kč

Služba určená pro zákazníky ze Slovenské republiky. Zásilky zasíláme na koncové adresy příjemců (tzv.do ruky) na území Slovenské republiky.

 

ZÁSILKOVNA Slovensko (výdejní místa Z-point)

Cena služby: 99,- Kč      Dobírka: 55,- Kč

Pro svůj balíček si můžete skočit sami do některého z odběrných míst ZÁSILKOVNY (Z-point). Než se pro svůj balíček vypravíte, počkejte na SMS a e-mail s potvrzením, že je pro vás připraven.

 

MOŽNOSTI PLATBY

Dobírka

Platba dobírkou při převzetí zásilky.

 

Bankovní převod - zdarma

  • číslo našeho účtu je 2501253275 / 2010 (Fio banka, a.s.)
  • variabilní symbol je číslo Vaší objednávky
  • zboží začneme chystat, teprve až platba přijde na náš účet 

 

Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.