Doprava a platba

Pokud nakoupíte alespoň za 3500 Kč, máte poštovné a dobírku zdarma.

Balné ani jiné náklady neúčtujeme. 

 

Zboží expedujeme do tří dnů od přijmutí objednávky. Pokud není zboží vyrobeno na skladě, operativně došijeme, materiál máme skladem zpravidla vždy v dostatečném množství. V takovém případě expedujeme do 5 dnů od obdržení objednávky. Pokud by měl být termín delší budeme vás informovat e-mailem nebo telefonicky.

POKUD POTŘEBUJETE ZBOŽÍ DODAT EXPRESNĚ informujte nás a my se pokusíme proces expedice zboží urychlit. Jsme malá výrobní společnost a naše časové možnosti jsou omezeny, ale vždy se snažíme o maximální spokojenost našich zákazníků.

 

KURÝR

Cena služby: 119,- Kč      Dobírka: 45,- Kč

Doručení zásilky přímo na vámi uvedenou adresu dodání prostřednictvím kurýrních společností: DPD, In-Time, Zásilkovna Expres. Konkrétní přepravce bude vybrán dle momentálních možností a vytíženosti jednotlivých společností, vždy je ovšem preferována společnost DPD. Upozornění na zásilku vám přijde SMS a e-mailem. Balíček dorazí zpravidla do 48 hodin od odeslání ze skladu. 

ZÁSILKOVNA - osobní odběr

Cena služby: 79,- Kč       Dobírka: 45,- Kč

Pro svůj balíček si můžete skočit sami do některého z odběrných míst ZÁSILKOVNA (Z-point). Při výběru dopravy stačí jen vybrat jedno z téměř 3000 výdejních míst, na které vám bude zásilka doručena. Balíček by měl být připravený k vyzvednutí nejpozději do 48 hodin po odeslání ze skladu. Než se pro svůj balíček vypravíte, počkejte na SMS a e-mail s potvrzením, že je pro vás připraven.

ČESKÁ POŠTA / Balík do ruky

Cena služby: 139,- Kč      Dobírka: 45,- Kč

Doručení zásilky přímo na vámi uvedenou adresu, dodání prostřednictvím České pošty. Upozornění na zásilku vám přijde SMS a e-mailem. Balíček dorazí zpravidla 2 - 4 pracovní dny po odeslání ze skladu. Možnost změny způsobu a místa doručení zásilky v průběhu doručování prostřednictvím služby Změna doručení on-line.

 

 

MOŽNOSTI PLATBY

Dobírka

Platba dobírkou při převzetí zásilky.

Dobírka  KURÝR, ZÁSILKOVNA

 

Bankovní převod - zdarma

  • číslo našeho účtu je 2501253275 / 2010 (Fio banka, a.s.)
  • variabilní symbol je číslo Vaší objednávky
  • zboží začneme chystat, teprve až platba přijde na náš účet

 

 

Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.