Prostěradlo rovné - režné

 
  • 1 z 2
 

Lněné rovné prostěradlo - přírodně režné

Dostupnost 1 měsíc
990 Kč / ks    
Kód produktu 258
Značka E-len
Webová stránka značky e-len.cz
Kategorie Prostěradla
Záruka 2 roky
 

Klasické režné lněné prostěradlo z jemnější tkaniny s nižší hmotností - látka je shodná s materiálem použitým u našich povlečení a tedy vzhledem i kvalitou vzájemně skvěle ladí. Přírodní nebarvený a nebělený len.

Pro zákazníky, kteří upřednostňují těžší materiály s rustikálnějším vzhledem, doporučujeme naše prostěradlo rustikal, které naleznete zde.

Plošná hmotnost není určujícím faktorem pro kvalitu tkaniny. Důležitá je hustota tkaní (dostava). Veškeré naše výrobky jsou zhotoveny z hustě tkaných látek. Obě kvality prostěradel jsou z hlediska životnosti a odolnosti rovnocenné.

Velmi příjemný materiál, který se skvěle přizpůsobí potřebám lidského těla: v létě chladí - v zimě hřeje. Látku nepředpíráme a svou přirozenou jemnost získává opakovaným používáním. Příjemný chladivý omak vás potěší v horkých letních měsících. Skvěle pohlcuje lidský pot a zároveň výborně odolává jeho negativnímu působení - látka se dobře pere a pot nezanechává tzv. "mapy". Mimořádný textilní materiál, který vám dopřeje zdravý, klidný a příjemný spánek.

Český výrobek. 100% len. Materiál 175 g/m2. Tkanina vyrobená v ČR. Lněná látka prošlá úpravou proti srážení (sanforizováno). Velmi kvalitní textil s dlouhou životností a značnou odolností, který mnohonásobně převyšuje vlastnosti bavlny. Vhodné pro alergiky, astmatiky a lidi s citlivou pokožkou nebo trpící na ekzémy. Skvělá odolnost roztočům, prachu a ostatnímu znečištění. Při praní se velmi dobře uvolňují nečistoty i v nízkých teplotách. Ekologicky šetrný výrobek.

Rozměry: 145 cm x 240 cm

Pokud vám nevyhovují standardní rozměry, je možné vyrobit prostěradla na zakázku dle vaší specifikace. Není například problém vyrobit sešívaná jednodílná prostěradla na dvoulůžka. V případě zájmu o jiné rozměry nás kontaktujte na tomto e-mailu: info@e-len.cz

Při výrobě použity výhradně přírodní materiály. Prát nejlépe samostatně na 40°C/60°C. Doporučujeme používat šetrné prací prostředky (ekologické na bázi mýdla).

Více o správné péči a údržbě lněného textilu naleznete zde.

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat hodnocení
5
1x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole: